İnsan Kaynakları

Kurumsallaşmaya İnanıyoruz

SUN-KA'in İnsan Kaynakları (İK) politikasını belirleyen faktörlerin başında 'kurumsallaşma' gelmektedir. Kurumsallaşmanın önemine inanmakta ve bunu 'sürekli bir gelişim yolculuğu' olarak görmekteyiz. Geçmişten günümüze bu yönde attığımız adımlar ve hayata geçirdiğimiz İK uygulamaları; kesintisiz gelişimden sürdürülebilir büyümeye, eşitlikten verimliliğe, ekip başarısından kurumsal performans yönetimine kadar pek çok hedefimize ulaşmamızı sağlamıştır.

İnsan Kaynakları

En Önemli Gücümüz Çalışanlarımız

Şirketimizde İK sistem ve süreçleri, tüm çalışanlarımız için adil, objektif, şeffaf ve etkin bir şekilde uygulanmaktadır. İK politikamız, insan kaynağımızı kurum değerleri ile uyumlu bir şekilde sürekli geliştirmeyi ilke edinmiştir. Değişime ve yeniliklere açık nitelikli işgücümüzü, motivasyon ve verimliliği artırmaya yönelik İK sistemleri ile desteklemekteyiz.

SUN-KA olarak en önemli sermayemiz olan çalışanlarımızın sahip olduğu bilgi birikimi, sektörel uzmanlıkları ve firmalarına duymuş oldukları bağlılık firmamızın sektöründe güçlü bir marka olma vizyonuna emin adımlar ile ulaştıracaktır.

Firmamızın IK politikası belirlenirken insan kaynağı sermayemizin sürekli geliştirilmesi, farklı uzmanlıkların firma kültürü içerisinde aynı amaca hizmet eder hale getirilerek kendi işini yöneten ve rekabette farklılık yaratan bir ekip kurulması hedefi göz önüne alınmıştır.

Başvurular için özgeçmişinizi sunka@sunkapaper.com adresine gönderebilirsiniz.